Ledenregister

Onze leden

achternaam voornaam emailadres functie kerk/instelling
Almekinders Jaap almekindersjaap@gmail.com Kerkelijk Werker GKV Vrouwenpolder
Baas Jetze jetze.baas@versatel.nl  Kerkelijk werker voor de jeugd GKV Barneveld
Baas Peter fambaas@solcon.nl Werkzoekend Pastoraal Werker NGK
Beek, van der Rini agvanderbeek@solcon.nl Pastoraal werker CGK Doetinchum, CGK Ermelo
Beiboer René r_beiboer@hotmail.com Kerkelijk werker Gkv Mariënberg
Bokhorst Henk henk.bokhorst@filternet.nl catecheet (ouderling, scriba) CGK Harderwijk
Bovenhuis-Korterink Hanneke hbovenhuis@hotmail.com Werkzoekend Pastoraal Werker Rouveen en omstreken
Boxum-Pierik Nicolien jongerenwerker@de-voorhof.nl Jeugdwerker GKV Nieuwleusen
Brink Alfred alfredbrink64@gmail.com pastoraal werker GKv Marum
Dekker Arend arenddekker@filternet.nl Kerkelijk Werker / jongerenwerker NGK Assen, GKV Vollenhove
Dekker Martijn martijndekker91@hotmail.com Kerkelijk jeugdwerker GKV Assen Kloosterveen
Dijkstra Sijgje sijgje@gkvmorgenster.nl kerkelijk werker GKv Leeuwarden
Elzinga Gerben gh.elzinga.1@kpnmail.nl Catecheet GKV Langeslag
Groen Pieter pgroen62@gmail.com kerkelijk werker (+ predikant GKv Heerenveen) GKv Groningen Noord-West
Harmanny – de Jong Marijke marijkeharmanny@zeelandnet.nl Pastoraal werker GKV Hoek, Terneuzen en Axel
Herwijnen, van Wubbo wubbovanherwijnen@hotmail.com Pastoraal werker GKv Enschede Noord
Holsappel Ewoud ewoud@stadshartkerk.nl Missionair Voorganger Stadshartkerk Amstelveen
Jansen Harm harm1.jansen@ziggo.nl Geestelijk verzorger/pastor, pastoraal ouderenwerker Het Spectrum te Dordrecht, Hervormd Sliedrecht
Keijzer Bas bkeijzer@missionaat.nl Missionair kerkelijk werker CGK en GKv Breda
Klappe-Slager Lian l.klappe@zwolle-w.gkv.nl kerkelijk opbouwwerker de Fontein (GKV) Zwolle-West
Klapwijk Willem klapwijk.willem@gmail.com jongerenwerker protestantse gemeente Steenwijk
Korsaan José josekorsaan@hotmail.com jeugdwerker GKv Putten
Kramer Jaap jaapk51@gmail.com Kerkelijk Werker GKV Bunschoten -West
Kruize José jose.kruize@gmail.com kerkelijk werker GKv Schildwolde
Kruizinga Anne Jan a.j.kruizinga@hetnet.nl pastoraal werker GKV Enschede West
Kuijvenhoven Annemarie annemariedwarshuis@gmail.com Catecheet | werkzoekend jongerenwerker / kerkelijk werker GKv Zwartsluis
Laan van der Peter kerkelijkwerker@debronhg.nl; kerkelijkwerker@ontmoetingskerkhasselt.nl Kerkelijk werker GKV de bron Hardinxveld Giesendam
Lijzenga Janny jannylijzenga@gmail.com werkzoekend kerkelijk of miss/diaconaal werker
MacLean-de Gelder Joke joke.maclean@sheerenloo.nl; jokemaclean@hotmail.com Geestelijk verzorger ’s Heerenloo regio Gelderland
Meyers Rika rikameyers777@gmail.com Kerkelijk werker onder Arabisch- en anderstaligen CGK in Breda
Moggré Jannozien jannozien@hotmail.com geestelijk verzorger pg Rijswijk/ pastoraal kerkelijk werker NGK Maassluis Rijswijk/Maassluis
Muurling Jetze muurling.gr@home.nl Pastoraal werker GKV Groningen – zuid
Pathuis Fokke fpathuis@kpnplanet.nl Pastoraat en toerusting  GKv Enschede-Zuid
Pors Lennard lennardpors@ontmoetingskerkvathorst.nl Kerkelijk werker Koningskerk (GKV) Zwolle Zuid
Raalte, van Jan W. raaltej@hetnet.nl Kerkelijkwerker in brede zin NGK’s Apeldoorn en Wezep
Röhm Hanny hannyr (at) gmx (punt) com Kerkelijk werker – pastoraat NGK Utrecht
Ruyter, de Christien jeugdwerker@debrugnunspeet.nl kerkelijk (jeugd)werker NGKV Nunspeet
Rusken Martin R. mrusken@kpnplanet.nl Jeugdwerker, Jeugd-Opbouwwerker, Catecheet CGK Hoogeveen,  PKN Een-Norg-Veenhuizen, GKV Grootegast
Siepelinga Alice alicesie@xs4all.nl kerkelijk werker GKv te Voorburg
Smit Erik hcsmit@solcon.nl kerkelijk werker NGK-Westerkerk Bunschoten
Stam Kees kstam24@gmail.com  jongerenwerker (12 uur) en pastoraal werker (24 uur) NGK Groningen (Tehuisgemeente) en NGK Kampen
Tijssen Egbert Jan ejtijssen@gmail.com kerkelijkwerker GKV Wezep
Veldhuizen Philip p.veldhuizen@defonteinzwolle.nl Pastoraal werker GKv Zwolle West 0,4 FTE
Vermij Renske renskevermij@gmail.com Kerkelijk werker Jongerenwerker GKV Nijkerk
Veurink-Malda Hanneke hannekemalda@hotmail.com kerkelijkwerker Zaandam 1 dag/week
Wattel – de Vries Anneke annekewattel@gmail.com Pastoraalwerker Eigen praktijk voor Psychopastorale Hulpverlening Dolorosa.
Willemse-Geschiere Hanneke willemsefamilie@gmail.com pastoraal werker/geestelijk verzorger Bartiméus, locatie Ermelo en Doorn
Zielman Sander sander@atzielman.nl (werkzoekend) pastoraal/jeugdwerker NGK