Ledenregister

Onze leden

achternaam voornaam emailadres functie kerk/instelling
Almekinders Jaap almekindersjaap@gmail.com Kerkelijk Werker GKV Vrouwenpolder
Baas Jetze jetze@fambaas.nl  Kerkelijk werker voor de jeugd GKV Barneveld
Baas Peter fambaas@solcon.nl Werkzoekend Pastoraal Werker NGK
Barelds Arjen arjenbarelds1@gmail.com Kerkelijk Werker Apeldoorn
Beek, van der Rini agvanderbeek@solcon.nl Pastoraal werker Ermelo. Hoogeveen, Aalten
Beiboer René r_beiboer@hotmail.com Jongerenwerker GKV Nieuwleusen
Bokhorst Henk henk.bokhorst@solconmail.nl catecheet (ouderling, scriba) CGK Harderwijk
Bos Leon cornelusleonbos@gmail.com Jeugdwerker Noorderkerk Bunschoten
Bovenhuis-Korterink Hanneke hbovenhuis@hotmail.com Werkzoekend Pastoraal Werker Rouveen en omstreken
Brink Alfred alfredbrink64@gmail.com pastoraal werker GKv Marum
Dekker Arend arenddekker@solconmail.nl Kerkelijk Werker NGK Assen
Dekker Martijn martijndekker91@hotmail.com Kerkelijk jeugdwerker blog: www.martijndekker91.wordpress.com GKV Assen Kloosterveen
Dijkstra Sijgje sijgje@gkvmorgenster.nl kerkelijk werker GKv Leeuwarden
Elzinga Gerben gh.elzinga.1@kpnmail.nl Catecheet GKV Langeslag
Evers Hessel hesselevers@gmail.com Pastoraal Werker GKv Drachten-Nijega
Geertsma Herman herman@spreek.info jongerenwerker NGK Hattem
Groen Pieter pgroen62@gmail.com kerkelijk werker (+ predikant GKv Heerenveen) GKv Groningen Noord-West
Harmanny – de Jong Marijke marijkeharmanny@zeelandnet.nl Pastoraal werker GKV Hoek, Terneuzen en Axel
Herwijnen, van Wubbo wubbovanherwijnen@hotmail.com Pastoraal werker GKv Enschede Noord
Holsappel Ewoud ewoud@stadshartkerk.nl Missionair Voorganger Stadshartkerk Amstelveen
Jansen Harm harm1.jansen@ziggo.nl Geestelijk verzorger/pastor  Het Spectrum te Dordrecht
Keijzer Bas bkeijzer@missionaat.nl Missionair kerkelijk werker CGK en GKv Breda
Klappe-Slager Lian l.klappe@zwolle-w.gkv.nl kerkelijk opbouwwerker de Fontein (GKV) Zwolle-West
Klaver-Huisman Margriet magrietklaver@hotmail.com
Korsaan José josekorsaan@hotmail.com jeugdwerker GKv Putten
Kramer Jaap jaapk51@gmail.com  Kerkelijk Werker
Kruize José jose.kruize@gmail.com kerkelijk werker GKv Schildwolde
Laan van der Peter meelboxpeterh@kpnmail.nl Kerkelijk werker gepensioneerd
Lijzenga Janny jannylijzenga@gmail.com werkzoekend kerkelijk of miss/diaconaal werker
MacLean-de Gelder Joke joke.maclean@sheerenloo.nl; jokemaclean@hotmail.com Geestelijk verzorger ’s Heerenloo regio Gelderland
Meer van der Kor kavandermeer@live.nl kerkelijk werker ouderenpastoraat GKV Nieuwleusen
Moggré Jannozien jannozien@hotmail.com geestelijk verzorger pg Rijswijk/ pastoraal kerkelijk werker NGK Maassluis Rijswijk/Maassluis
Muurling Jetze muurling.gr@home.nl Pastoraal werker GKV Groningen – zuid
Pathuis Fokke fpathuis@kpnplanet.nl Pastoraat en toerusting  GKv Enschede-Zuid
Pors Lennard lennardpors@ontmoetingskerkvathorst.nl Jeugdpastor Ontmoetingskerk Amersfoort Vathorst
Raalte, van Jan W. raaltej@hetnet.nl Kerkelijkwerker in brede zin NGK’s Apeldoorn en Wezep
Röhm Hanny hannyr (at) gmx (punt) com Kerkelijk werker – pastoraat NGK Utrecht
Ruyter, de Christien jeugdwerker@debrugnunspeet.nl kerkelijk (jeugd)werker NGKV Nunspeet
Rusken Martin R. mrusken@kpnplanet.nl Jeugdwerker, Jeugd-Opbouwwerker, Catecheet CGK Hoogeveen,  PKN Een-Norg-Veenhuizen, GKV Grootegast
Siepelinga Alice alicesie@xs4all.nl kerkelijk werker GKv te Voorburg
Smit Erik hcsmit@solcon.nl kerkelijk werker NGK-Westerkerk Bunschoten
Stam Kees kstam24@gmail.com  jongerenwerker (12 uur) en pastoraal werker (24 uur) NGK Kampen
Veldhuizen Philip p.veldhuizen@defonteinzwolle.nl Pastoraal werker GKv Zwolle West 0,4 FTE
Vermij Renske renskevermij@gmail.com jongerenwerker GKV Nijkerk
Visser Arend arendvisser@hotmail.nl Jeugdwerker GKv Hasselt
Veurink-Malda Hanneke hannekemalda@hotmail.com kerkelijkwerker Zaandam 1 dag/week
Wattel – de Vries Anneke annekewattel@gmail.com Pastoraalwerker Eigen praktijk voor Psychopastorale Hulpverlening Dolorosa.
Willemse-Geschiere Hanneke willemsefamilie@gmail.com pastoraal werker/geestelijk verzorger Bartiméus, locatie Ermelo en Doorn
Zielman Sander sander@atzielman.nl (werkzoekend) pastoraal/jeugdwerker NGK
Zielman Mirjam mirjam_zielman@hotmail.com jeugdwerker GKv Staphorst / Rouveen